Yeni Çıkanlar

Sefo yeni teklisi Ardından’ı dinleyicileri ile paylaştı

Sefo yeni teklisi Ardından'ı dinleyicileri ile paylaştı

Türkçe rap müzik dünyasının popüler ve en çok dinlenen isimlerinden biri olan Sefo, yeni teklisi olan Ardından ismindeki şarkıyı 11 Eylül Cuma günü dinleyicileri ile paylaştı.

Sony Music Entertainment Turkiye markası ile dijital müzik platformlarındaki yerini alan şarkı, toplamda 3 dakika 42 saniye uzunluğundan oluşuyor. Altyapının Aerro’ya ait  olan parçanın düzenlemesinde ise Aerro ve Sefo yer almış. Parçanın Mix ve Mastering işlemleri ise Buğra kunt tarafından yapılmış.

İlginizi Çekebilir: Aspova, Worry, Depar ve Murgs’dan düet: Eve Dönüyorum

Ardından isimli şarkı için Kilyos’ta çekilen video klibin yönetmen koltuğunda ise Onur Oğuz oturuyor. Yazımızın sonundaki Spotify eklentisi ile birlikte sanatçının yeni şarkısına hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi aşağıda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal ağ hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir