Şehinşah - Asayiş Berkemal Şarkı Sözleri
Şarkı Sözleri

Şehinşah – Asayiş Berkemal Şarkı Sözleri

Şehinşah – Asayiş Berkemal şarkı sözleri bu yazımızda siz müzik severler ile bir araya geliyor. Hızlı bir şekilde Şehinşah – Asayiş Berkemal sözleri yazımıza göz atalım. Bu yazıya konu olan sanatçımızın diğer şarkılarına da göz atmak dilerseniz, sağ üstteki arama bölümünden kolayca diğer şarkıların sözlerine ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Ben Fero – 2020 Şarkı Sözleri

Lütfen bu şarkı hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi yazımızın sonunda bulabileceğiniz yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı Twitter, Instagram ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmamıza ve daha fazla içerik üretmemize yardımcı olabilirsiniz. Çok teşekkürler!

Şehinşah – Asayiş Berkemal Sözleri

Asaiş berkemal dedi yalancı
Zabıt olan karakalem oldu savcı
Vesaire ben mağdur ilave zanlı
Aslı şarap kanar diye susardım

Benimle gel bu mabede velhasım aydeden mirasın aysavay benimle paylaş hâl dibinde fal çeker sefalı meleğim ölüme can fedai çağrı mabet alamut haydi mabede vesaire benle melem olan bu rap aşkı mecmua bu rap aslı mecbur olduğum bu rap beğenmesende ben bu raple bin devası fersahında bu deyim rap velası varsa var vebali benle günahı bende bilememeli benim edai dostum hem feriştahım ve sende börtü böcek amade ben diyarsa nafile bilendi kalemi şah.. şşeyyhoooo şeyhooo
Mabededimde emci mahsenimde emsi besledim eve kadı başıma menopozum demek ve taş yemekse moda vesaire benle mağdur edilemedi baş örtüsünde yanki yanlı kimine moda bu rap sıvazla kafana bakalım içine tıkalım beyni çıkarıp özgür eylem eyledin mi şermi deyme deyme deyme..

Asaiş berkemal dedi yalancı
Zabıt olan karakalem oldu savcı
Vesaire ben madur ilave zanlı
Aslı şarap kanar diye susardım

Devası rap denerdi leveli geçemedik döver bizi kevaşe ben sevmem de git de götünü görelim her kızım gel bi deve misali gebe kıçında debelemasyon ama torun doğurdu baktı sübyan hem sikimle danseder sikimde fareler dikilme len devam et hemde kirli nameler çekilde caferhane madeden tüfek tutardım rapçi naber aga ne varsa ver cephaneli cömerdim harbe daver eş döver dilanet eşli yedi kürek gazanfer gazan mübarek asker sızar suratlar esmer kızan çıkarcı peste pes ayakta bekle bu rapor evet hayat metanet adeta vesiare ben zebani sahi pirimin adına baktı zebele bakalım elime yapalım eline takalım elime yani dönükelimsi başıma taş rapim duacı popoda baş emekleyen bebekler raperler ve çare Türkçe rap tutar meşale besmeleyle besle cinası ah çek şah yek bak tekti tüfek hesap ver saadet hiphop rap bi bilet

Asaiş berkemal dedi yalancı
Zabıt olan karakalem oldu savcı
Vesaire ben madur ilave zanlı
Aslı şarap kanar diye susardım

Ne düşünüyorsunuz?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir