Şehinşah’ın çizimleri kanvas tablo olarak satışta

Çizimleri ile birlikte albüm ve şarkılarının kapaklarını göz dolduran eserler haline getiren Şehinşah, hayranlarına bu eserleri evlerine asma imkanı tanıyan bir proje ile geliyor.

16 Kasım günü Instagram hesabından bir hikaye paylaşan sanatçı, bu yeni adımın ilk duyurusunu yaptı. Belirtilene göre satışa sunulan 9 farklı tasarım, sınırlı sayıda bir edisyon ile üretildi.

İlginizi Çekebilir: Uzi, Kan albümünün şarkı listesini paylaştı

Eserlerin arasında hiç görülmemiş tasarımlar da yer alırken, daha önce görülen HSNSBBH Kolaj, 666 ve 666 Reload albüm kapakları da yer alıyor. Satışa sunulan tasarımların kanvas tabloları 50cm x 50cm boyutunda. Bütün tablolar için 300 TL’lik tek bir fiyat etiketinin belirlendiğini görüyoruz.

Buraya tıklayarak Şehinşah tarafından hayata geçirilen yeni projeye özel olarak açılan mağazaya ulaşabilirsiniz.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi yazımızın sonunda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!