Şehinşah Davası Görüldü!

Geçtiğimiz haftalarda hakkında açılan dava ve gözaltına alınması ile gündemimize gelen Şehinşah, bugün yaptığı açıklama ile başka bir davasının görüldüğünü ve sonuca vardığını duyurdu.

1 Ekim gününün sabah saatlerinde Twitter hesabı üzerinden bir Tweet atan sanatçı davanın bu sabah görüldüğünü ve mahkemenin Şehinşah’ın “haksız tahrik” altında olduğuna karar verdi.

Bu kararın verilmesinin ardından ise popüler sanatçı 2000 Türk Lirası para cezasına çarptırıldı. Sanatçı bu cezayı “ufuk sen haksız tahrik altındaymışsın ver 2000 bin lira teselli olsun :D” şeklinde duyurdu.

Şehinşah Tarafından Yapılan Tam Açıklama

“Arkadaşlar bugün bir duuaaavaaam görüldü. Türrrlü türrrlü kolpalarla yargılandığım, ve sağolsun adalet dedi ki ufuk sen haksız tahrik altındaymışsın ver 2000 bin lira teselli olsun 😀 fin.”

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

[Güncelleme: 1.10.2019 – 16:02]

Haberi paylaşmamızdan kısa süre sonra Şehinşah, haberimizi alıntılayarak dava hakkında yeni detaylar verdi. İşte o Tweet: “Hayır canım siz yanlış anlamışsınız. Bu çok eskilere dayanan(2 sene falan 🤪) bir husumet-cik davasıydı, herkesin beni topa tuttuğu , BIÇAKLAYICIII!!!, terörist , çete ele başı falan ilan ettiği yok mu hani, bitti gitti. Öyle yaanih. 😬”

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir