Şehinşah ft. Saian – Dile Benden Rap 2 Şarkı Sözleri

Şehinşah ft. Saian – Dile Benden Rap 2 şarkı sözleri bu yazımızda siz müzik severler ile bir araya geliyor. Hızlı bir şekilde Şehinşah ft. Saian – Dile Benden Rap 2 sözleri yazımıza göz atalım. Bu yazıya konu olan sanatçımızın diğer şarkılarına da göz atmak dilerseniz, sağ üstteki arama bölümünden kolayca diğer şarkıların sözlerine ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Ben Fero – 2020 Şarkı Sözleri

Lütfen bu şarkı hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi yazımızın sonunda bulabileceğiniz yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı Twitter, Instagram ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmamıza ve daha fazla içerik üretmemize yardımcı olabilirsiniz. Çok teşekkürler!

Şehinşah ft. Saian – Dile Benden Rap 2 Sözleri

Ben seni beklerim eklerim aklımı sorgula yan yana gelmedi raplerim özlerim gözleri sürmeli kendini bilmeli yerlere düşmeden! Peeh
Akşamı etmeden parladı sakil sözleri pörtledi ben bile bilmedim değmedi elleri ellerime,gözleri gözlerime! Yeaah
İlmiği boynuna bağladı tabureyi çekmeden olmaz,hünkar ister bizden ısrar etmek çare olmaz ertesi günler ısıltır ahtını bahtını kapkara kesti sen deli samyeli esti beş para etmez rapler gün batımında uçurumdan aşşağı
İlmiği boynuna bağlamak ağlamak elleri beş kere sermeli delmeli ermeni kalbini ver beri lan sis ellameee
Kafirin boynunu kestik tepside ikram ettik hepsini tepside yerle bir ettik baldıra merhem gün batımında beynine darbeli matkapla atlap gerekebilir alnına girecek kurşun enseden ayrılabilir camide alem kan dolu madem 3 – 5 liraya diss yap git sen!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!