Şehinşah Katliam 3’te Olmayacak!

Türkçe Rap müziğin en popüler isimlerinden olan Şehinşah, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklama ile dinleyicileri üzen bir bilgiyi verdi. Sanatçının paylaştığı Instagram Hikayesine göre plak şirketi yüzünden bu projede yer alamıyor.

Şehinşah yaptığı açıklamanın devamında ise Massaka’nın bu durumu anlayışla karşıladığını ve plak şirketi ile anlaşmasının sona ermesinin ardından Massaka ile bir şarkı yapacağını söyledi.

Bu haber ile birlikte Katliam 3 projesinde yer alacak isim sayısı 14’ten 13 kişiye indi. Ayrıca projenin yaratıcısı Massaka’nın İnstagram hesabı üzerinden yaptığı paylaşıma göre proje tamamlandı ve şu anda video klibin kurgu işlemleri yapılıyor.

[ilgiliicerik icerik_id=”2083″]

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

One thought on “Şehinşah Katliam 3’te Olmayacak!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!