Yeni Çıkanlar

Şehinşah’tan sürpriz şarkı: Darılmak Yok

Şehinşah sürpriz şarkı: Darılmak Yok

En son Cem Adrian ile düeti Dön Dünya şarkısında dinlediğimiz Şehinşah, 2020 yılının son günlerinde sürpriz bir şekilde yeni bir şarkı yayınladı. 28 Aralık gününün akşam saatlerinde sanatçı YouTube hesabı üzerinden Darılmak Yok isimli şarkısını İlk Gösterim özelliği ile birlikte duyurdu.

İlginizi Çekebilir: Burry Soprano, Şakacı şarkısı ile birlikte Joker’e cevap verdi

29 Aralık Salı gününün ilk dakikalarında yayınlanan şarkı Şehinşah ile oldukça sıkı çalıştığı bilinen prodüktör Arda Gezer tarafından ortaya çıkarılmış.

Hakkında daha fazla bilgi paylaşılmayan şarkı ilk olarak başta sadece YouTube üzerinden dinlenebiliyor. Diğer dijital müzik platformları için ise henüz bir tarih paylaşılmadı. Buraya tıklayarak Darılmak Yok isimli şarkıya YouTube üzerinden ulaşabilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Lütfen sizin için hazırladığımız bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi yazımızın sonunda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın.

Tüm bunlara ek olarak bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir