Şehinşah Trump İsimli Teklisini Yayınladı

Albümünün verdiği tarihten daha ileri bir zamana erteleyen Şehinşah, daha önceki haftalarda duyurmuş olduğu Trump isimli tekli şarkısını 27 Temmuz Pazartesi günü yayınladı.

2 dakika 28 saniye uzunluğunda olan parçanın altyapısı Arda Gezer’e ait. Sadece ses olarak yayınlanan şarkının Mix ve Mastering işlemleri Studio Circus /Can Vatansever ve Özgür Öztürk tarafından üstlenilmiş.

İlginizi Çekebilir: Drake, Billboard Hot 100 Listesinde Yeni Bir Rekor Kırdı

Şehinşah’ın HSNSBBH adı ile yayınladığı parça henüz dijital müzik platformları üzerinde bulunmuyor. Sanatçı tarafından bu platformlara ne zaman yükleneceği henüz duyurulmuş değil. Trump isimli şarkıyı yazımızın sonundaki YouTube eklentisi ile hızlıca dinleyebilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi aşağıda belirtilen yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal ağ hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!