Şehinşah yeni EP'si 666'da yer alacak şarkıları paylaştı
GenelTürkçe Rap

Şehinşah yeni EP’si 666’da yer alacak şarkıları paylaştı

Şehinşah, dinleyicilerinin merakla beklediği yeni 666 isimli EP albümünde yer alan şarkıların bir listesini geçtiğimiz günlerde Instagram hesabı üzerinden takipçileri ile paylaştı.

Sanatçı ve sanatçı ile birlikte oldukça yakın çalışan prodüktör Arda Gezer tarafından belirtilene göre bu EP’de toplamda 7 şarkı olacak. EP’deki tüm şarkıların prodüktörlüğü Arda Gezer tarafından yapılırken, Şehinşah’a düetleri ile birlikte Lia Shine ve Hidra gibi isimler eşlik edecek.

İlginizi Çekebilir: Haftalık Gündem 2020 #35 – Uçuyoz Gökyüzüne, Derdim Huzur, 2

Tüm şarkıların prodüktörlüğünü üstlenen Gezer, Twitter hesabı üzerinden yaptığı duyuruda “Arkadaşlar bu bir EP ve çok güzel bir EP. Ayrı olarak albüm yapımına devam ediyoruz. Ciddi olarak üzerine düşüyoruz. İleriki zamanlarda Single yayınlamaya da başlayacağız. Dolu dolu bir sene bekliyor hepimizi ,Bu EP bir başlangıç. Görüşmek üzere 🤚” sözlerini kullanarak yeni yıl ve bu EP hakkındaki düşüncelerini paylaştı.

666 isimli EP hakkında pek çok detay paylaşılsa da, henüz net bir çıkış tarihi verilmedi. Şehinşah’ın Instagram hesabı üzerinden bir futbolcunun 10 numaralı formasını paylaşıp “son” notunu düşmesi dinleyicilerin aklına “10 gün sonra yeni EP çıkacak” düşüncesini getirdi. EP’de yer alan şarkıları aşağıda görebilirsiniz.

Şehinşah – 666 EP Albümü Şarkıları

  • Intro
  • Rehabilite
  • Sür ya da Öl Ft. Lia Shine
  • En Eskiden Beri
  • Sendeliyorum Ft. Hidra
  • Az
  • Labirent
  • Türlü Bela
  • Dilemma

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi yazımızın sonunda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

[Güncelleme: 15.10.2020 – 14:05]

Şehinşah ve Arda Gezer tarafından yapılan art arda açıklamalar ile birlikte 23 Ekim Cuma günü yayınlanacak olan 666 isimli EP albüme iki yeni şarkı eklendi. EP’ye eklenen ilk şarkı Türlü Bela, ikinci şarkı ise Dilemma oldu.

Ne düşünüyorsunuz?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

More in:Genel

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir