Şehinşah Yeni Şarkısı Talep – Arz’ı Yayınladı

Son yılların en popüler rapçilerinden Şehinşah, tekli şeklinde yeni şarkılarını yayınlamaya devam ediyor. Sanatçı 11 Ağustos gününün akşam saatlerinde Talep Arz isimli yeni şarkısını YouTube üzerinden ses formatında yayınladı.

3 dakika 6 saniye uzunluğunda olan şarkı, Berkay Duman ve Slong prodüktörlüğünde hayata geçirildi. Parçanın Mix işlemini Aerro yaparken, Mastering işlemi ise daha önce onlarca Rock müzik gurubu ile çalışmış Max Morton tarafından yapılmış.Ta

Talep Arz şarkısının kapak fotoğrafı ise Hazal Hıdır tarafından dinleyicilerin beğenisine sunuldu. Şehinşah tarafından yayınlanan yeni şarkıya yukarıdan ulaşabilirsiniz.

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!