Basın BülteniYeni Çıkanlar

Sek & Onur Atam Vurur Karaya yayınlandı

Sek & Onur Atam Vurur Karaya yayınlandı

Sek (Serkan Şahin) ve Onur Atam, bir kadın-erkek ilişkisinden geriye kalan yaşanmışlıkların izi olarak nitelendirdikleri “Vurur Karaya” isimli yepyeni şarkılarını 25 Aralık Cuma günü Avrupa Müzik markasıyla dinleyicilerin beğenisine sunuyor.

Sözü Sek, müziği ve mix-masteringi Onur Atam imzası taşıyan şarkının kayıtları Thunderec. tarafından yapıldı. Şarkıda keman ise Yusuf U. Gülaçar tarafından çalındı. Müzikal olarak dinamik, aynı zamanda da melodik bir yapıyla oluşturulan “Vurur Karaya”, önemli noktalarda devreye giren keman (turkish keman) melodileriyle temas edecek yeni maneviyatlar bulmak üzere yola çıkıyor.

İlginizi Çekebilir: Joker Game Over EP’si ile gündeme geliyor

İlk profesyonel kaydını 2008 yılında gerçekleştiren ve o günden bu yana 6 underground albüm, birçok featuring, single çalışmasını internet üzerinden yayımlayan Sek; 2018 yılında Onur Atam ile birlikte kurduğu Thunderground isimli stüdyosunda çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Müzikle ilkokul yıllarında tanışıp 2007 yılında beat yapmaya başlayan Onur Atam’ın çalışmaları da dönemin underground platformlarında yayımlandı.

Sek & Onur Atam “Vurur Karaya” tüm dijital platformlarda yayında.

Lütfen sizin için hazırladığımız bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi yazımızın sonunda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın.

Tüm bunlara ek olarak bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir