Selo G ft. Sansar Salvo & Sam & Hemsta – Gerçek Anlatım Çıktı

Kadıköy Acil ekibinin kurucularından olduğu bilinen Selo’nun yeni şarkısı Gerçek Anlatım bu akşam saatlerinde yayınlandı. Yayınlanan teklide Selo’ya Sansar Salvo, Şam ve Hemsta düetleri ile eşlik ediyor.

sofistikal etiketi ile müzik sektöründeki yerini alan Gerçek Anlatım şarkısının 5 dakika 6 saniyelik video klibi netd müzik YouTube kanalından yayınlandı. Video klip Cenan Çelik tarafından yönetilirken, post prodüksiyon kısmında Emrah Tekin ve Yunus Emre rol oynamış.

Müzikal tarafta ise altyapı Can Volkan’a aitken, Mix işlemi Özkan Sağıroğlu tarafından ve Mastering işlemi ise Evren Göknar tarafından yapılmış.

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

 

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!