Türkçe Rap

Selo: “Norm Ender Prim Kazanmaya Çalışan Biri”

selo norm ender

Kadıköy Acil oluşumunun kurucu isimlerinden olan Selo Alaturkamavzer, Norm Ender Hakkında oldukça sert açıklamalar yaptı. YouTube’da yayın yapan Sokak Röportajları kanalına konuşan Selo’ya, Norm Ender Kimdir? sorusu yöneltildi.

Selo soruya, “Böyle insanlara sataşarak prim kazanmaya çalışan, ****** teki. Hiç sevdiğimiz biri değil. Kültürden biri de değil. Sadece insanlara laf atarak onlardan prim sağlayan eşeğin teki. Rapçi olarak görmüyoruz” sözleri ile cevap verdi.

Selo: “Kültüre hiç bir zaman faydaları olmadı”

Kısa röportajın devamında Selo, “Bizim kabul ettiğimiz kültür sokakla alakalı. Ana baba parası ile bir şey yapan değil de, sokakta bir emek sarf ederek, Hip Hop’a hizmet ederek, Hip Hop kültürüne bir şeyler vererek yapılan bir kültür. Onlar sadece böyle insanlara laf atarak bir şeyler yapmaya çalışan insanlar. Ama gerçek Hip Hop kültürü dediğinde  insanlara emek sarf eden, insanlara bir şey yapan, konserler yapan, insanları bir araya getiren, köprü durumunu oluşturan işe Hip Hop denir. Duvara baktığında Graffiti nasıl Hip Hop’sa, sokağa baktığında her şey nasıl Hip Hop’la alakalıysa doğru olan bu.” dedi.

Söylemlerine devam eden sanatçı “Bu insanların camia olarak kültüre hiç bir zaman saygıları olmadı. Kültüre hiç bir zaman faydaları olmadı. Sadece oturup bir yerde biri ünlendiği zaman hemen onun peşine girip, “aa işte ben buna böyle bişey söyledim” deyip insanlardan bir şeyler kazanan insanlar.” dedi.

[ilgiliicerik icerik_id=”5004″]

Söz konusu röportajın tam haline aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Türkçe Rap