Server Uraz Alley Alley İsimli Yeni Teklisini Yayınladı

En son 4 ay önce Parmaklıklar Ardında parçası ile gördüğümüz Server Uraz, Alley Alley isimli yeni şarkısı ile dinleyicilerin karşısına çıktı. 3 dakika 14 saniye uzunluğundaki şarkı 13 Mart Cuma günü Epidemik YouTube kanalı ve diğer dijital müzik platformları üzerinden yayınlandı.

İlginizi Çekebilir: Şanışer’in Yeni Projesinden İlk Parça: Aynı Sokaklarda

Prodüktörlük koltuğunda Oğuz Kalfa’nın oturduğu parça Fatih Workz’ün ellerinden çıkan kinetik tipografi videosu ile taçlandırılmış. Parçanın teknik tarafında Mix ve Mastering işlemleri Buğra Kunt tarafından yapılırken, oldukça renkli kapak görseli Yunus Samet Çukurlu’nun ellerinden çıkmış.

Sanatçının Alley Alley isimli yeni şarkısına aşağıdaki YouTube eklentisi ile hızlıca ulaşabilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu veya olumsuz, herhangi bir düşüncenizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir