Server Uraz ve Şehinşah’a Yeni Bir Dava Açıldı

Daha önce de platformumuzda sizlere haklarında açılan davalardan bahsettiğimiz Server Uraz ve Şehinşah, yeni bir dava ile karşı karşıya kaldılar. Yeni dava haberi, Server Uraz’ın Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklama ile öğrenildi.

2019 yılının ilk aylarında Ceg ve Server Uraz’a verilen 4 yıl 2 aylık hapis cezasını sizler ile paylaşmıştık. Geçtiğimiz ayda ise Şehinşah, sabah saatlerinde polis ekiplerince gözaltına alınmış, ve aynı gün serbest bırakılmıştı.

Server Uraz tarafından 25 Ekim’in akşam üzeri saatlerinde paylaşılan Tweet’e göre ise kendisi hakkında içerisinde Şehinşah’ın da bulunduğu bir dava açıldı. Sanatçı davanın nedeninin yazmazken, kendisinin Şehinşah ile yaklaşık 10 yıldır ortak bir iş yapmadığını belirtti.

Şehinşah: “Haziran ayında gökkuşağı görmek demişsiniz?”

Hakkında 7.davanın açıldığı Server Uraz’ın Tweet’ini Retweet’leyen Şehinşah, “Haziran ayında gökkuşağı görmek demişsiniz?” açıklamasını yazdı. İkilinin dokuz yıldan daha önce yayınladığı “H.A.G.G.G” isimli şarkının nakaratı “Haziran ayında gökkuşağı görmek gibi” sözleri ile başlıyordu.

Şu anda hakkında daha fazla bilgi bulanmayan dava hakkındaki haberlerimiz, gelişmeler oldukça devam edecek.

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!