Set’in Yeni Parçası Haset Yayınlandı

Set’in Instagram hesabı üzerinden 8 Nisan’da ilk sinyallerini verdiği şarkısı Haset, 1 Mayıs 2020 tarihinde tüm dijital müzik platformlarında ses halinde, YouTube’daki Set İzmir kanalında ise video klibi ile birlikte yayınlandı.

Dijital müzik platformlarında Easy Money etiketi ile birlikte yayınlanan parça toplamda 3 dakika 13 saniye uzunluğunda. Haset isimli şarkının prodüktörlüğü ve Mix işlemi Okan Çam tarafından yapılırken, Mastering işlemi Emrah Çelik tarafından yapılmış.

İlginizi Çekebilir: Sansar Salvo ve Ayaz Kaplı Düeti Anılar Yayında

Sanatçının kişisel YouTube kanalı üzerinden yayınlanan video klipte ise yönetmenlik, kurgu ve montajı Cenan Çelik tek başına üstlenmiş. Şarkıya yazımızın sonundaki Spotify eklentisi ile hızlıca ulaşabilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu veya olumsuz, herhangi bir düşüncenizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir