Shawty Ne Demek?

Nedir? kategorimizi genişletmeye devam ediyoruz. Bu yazımızda Ezhel ve Murda’nın ses getiren parçası AYA’da bolca yer alan Shawty kelimesini ele alıyoruz. Google’a göre insanlar en çok Shawty kim ve Shawty anlamı gibi kelimeler ile araştırmalar yapmış. Bu yazımızda bu soruların cevaplarını vermeye çalışacağız.

Şu sıralar popüler olan kelime Shawty’nin çıkış noktası İngilizce bücür veya ufaklık anlamına gelen Shorty kelimesidir. Shorty kelimesinin argo versiyonu olan Shawty’nin kullanımı genellikle olumlu olup “güzel ve çekici kadın” demek için kullanılıyor. Ne kadar olumlu olsa da, bir kişiyi irdelemek için de kullanılması mümkündür.

Bu kelime özellikle Ezhel ve Murda’nın AYA şarkısı ile Türkiye’de çok fazla kullanılmaya başlandı. Murda bu parçada yaklaşık olarak 8 kere bu kelimeyi kullanarak insanların aklına kazımış oldu.

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Shawty Ne Demek?” için bir yorum

  • Avatar
    24 Mart 2020 tarihinde, saat 16:14
    Permalink

    Gereksiz hayatta hiç kullanmayacağımız bilgilerden biri

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir