Nedir?

Shawty Ne Demek?

Shawty ne demek?

Nedir? kategorimizi genişletmeye devam ediyoruz. Bu yazımızda Ezhel ve Murda’nın ses getiren parçası AYA’da bolca yer alan Shawty kelimesini ele alıyoruz. Google’a göre insanlar en çok Shawty kim ve Shawty anlamı gibi kelimeler ile araştırmalar yapmış. Bu yazımızda bu soruların cevaplarını vermeye çalışacağız.

Şu sıralar popüler olan kelime Shawty’nin çıkış noktası İngilizce bücür veya ufaklık anlamına gelen Shorty kelimesidir. Shorty kelimesinin argo versiyonu olan Shawty’nin kullanımı genellikle olumlu olup “güzel ve çekici kadın” demek için kullanılıyor. Ne kadar olumlu olsa da, bir kişiyi irdelemek için de kullanılması mümkündür.

Bu kelime özellikle Ezhel ve Murda’nın AYA şarkısı ile Türkiye’de çok fazla kullanılmaya başlandı. Murda bu parçada yaklaşık olarak 8 kere bu kelimeyi kullanarak insanların aklına kazımış oldu.

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

You may also like

5 Comments

  1. Gereksiz hayatta hiç kullanmayacağımız bilgilerden biri

  2. ben merak edip geldim baktım ama

  3. Shawty ingilizcede güzel anlamına gelen özellikle rap ve hip hop şarkıcılarının şarkılarında sık sık kullandığı bir cümledir

    1. Selamlar, yazımızı geliştirmemizde yardımcı olduğunuz için çok teşekkürler.

  4. Eşkiya like şener şen

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Nedir?