New School GündemiTürkçe Rap

Siber, Sen Yoksan şarkısı ile gündemimize geliyor

Siber, Sen Yoksan şarkısı ile gündemimize geliyor
Siber, Sen Yoksan şarkısı yayınlandı

Özgür Hip Hop olarak en son 2020’nin Mayıs ayında gerçekleştirdiğimiz New School Gündemi serimizde yeni bir ismi sizlere tanıtacağımız için mutluyuz! Bu yazımıza konu olan isim Sen Yoksan isimli şarkısı ile Siber oluyor.

Oldukça genç bir yaşta olan sanatçı yaklaşık 4 senedir müzik ile ilgileniyor. Daha önce birçok şarkı yayınlayan Siber, insanların olumsuz tepki göstermesine rağmen eski şarkılarını silip Sen Yoksan şarkısı ile kariyerine devam etmeye başladı.

İlginizi Çekebilir: Bedo 15 Ocak’ta Yorgun isimli albümünü yayınlayacak

Sanatçının yazımıza konu olan şarkısı 28 Kasım 2020’de YouTube ve SoundCloud üzerinden yayınlandı. Şu sıralar 12 bin görüntülenmeye merdiven dayayan parça hakkında Siber şu cümleleri kurdu: “Yabancı beatmaker arkadaşım bana bir beat yolladı hoşuma gitmişti sözlerini yazdım kaydını aldım ve bi tarih düşünüyordum yayınlamak için düşünürken nedense o an yayınlamak geldi içimden ve yayınladım şu an yaklaşık 1 ay oldu ve 12.000’e yakın bir izlenme aldı iyi ki de yayınlamışım diyorum.

Genç sanatçıya müzik kariyerinde hedefledikleri hakkındaki sorumuzu ise “Müzik kariyerimde hedefim önce ülkemde müziğimi kendimi kanıtlayıp sonra diğer ülkelerde yani globalde Iann Dior ve The Kid Laroi gibi müziğini sevdiğim insanlarla işler yapıp orda da adımı duyurmak istiyorum ama şu anki hedefim Türkiye’de neler yaptığımı insanlara kanıtlamak. Yaşımdan ve tarzımdan dolayı da çok önyargı var bana karşı Emotional Trap ülkemizde çok yapılmadığı için insanlar garipsiyor onun yanı sıra 14 yaşında falan olunca ne yapabilir ki 14 yaşında diye bir önyargı oluşuyor bu algıyı da kırmak en büyük hedeflerimden biri 🙏” sözleri ile cevaba kavuşturuyor.

Sanatçının Sen Yoksan isimli şarkısına buraya tıklayarak YouTube üzerinden ulaşabilirsiniz. Siber’i daha yakından takip etmek isterseniz ise aşağıdaki bağlantılara tıklayarak sanatçının sosyal medya hesaplarına ulaşabilirsiniz.

InstagramYouTubeSoundCloud

Lütfen sizler için hazırladığımız bu içerik hakkındaki olumlu ya da olumsuz, tüm düşüncelerinizi yazımızın sonunda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın.

Tüm bunlara ek olarak bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza ve daha fazla içerik üretmemize yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir