Türkçe Rap

Sinan Akçıl: “Türk bir rapçi dünyada saygı görmez”

Geçtiğimiz günlerde Ben Fero’nun röportaj ve TV programı isteğini reddettiği Cengiz Semercioğlu, televizyon programına Sinan Akçıl konuk oldu. Semercioğlu ve Akçıl arasında geçen yaklaşık 1 saatlik muhabbette Rap müzik dahil birçok konuya değinildi.

İkili konuşmalarının başında Rapçiler ve popçuların ilişkilerinden ve Fero’nun Semercioğlu’nun isteğini reddetmesinden bahsetti.

Sinan Akçıl: “Rap müzik kalıcı değil geçici”

Sinan Akçıl tarafından yapılan konuşmanın devamında “Rap müzik bir furya. Kalıcı değil geçiciği olduğunu düşünüyorum. Türk bir rapçi dünyada saygı görmez çünkü imitasyon duruyor, Beykoz’da klip çekip Amerika’da gibi yaşıyorlar” dedi.

Tanınmış iki isim daha sonra Ben Fero’nun geleneksel medyayı reddedip Demet akalın ile ortak bir işe yapmasını eleştirdiler ve konu sona erdi. İkili bu programın ardından Türkçe Rap dinleyicilerinden olumsuz tepkiler aldı.

Akçıl, Semercioğlu’na daha önce verdiği yazılı röportajda “Ben Fero ve Ezhel güzel işler yapıyor” demişti.

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

Kaynak: TV100 – @PopDunya – Hürriyet Gazetesi

[Güncelleme: 07.07.2019]

Sanatçıya gelen tepkilerin ardından Instagram hesabından bir hikaye paylaştı. Akçıl hikayesinde “Heralde dandik bi sayfa rapçilere laf attığımı yazmış.Tam tersi bi çoğuyla arkadaşız ve ortak projeler yapıcaz. Kısacası geyik yapmayalım.” dedi.

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Türkçe Rap