Şarkı Sözleri

Sir-Dav – Üstüme Gelme Şarkı Sözleri

Sir-Dav - Üstüme Gelme Şarkı Sözleri

Sir-Dav – Üstüme Gelme şarkısı sözleri ile birlikte bu yazımızda yer alıyor. Şimdi hızlıca Sir-Dav – Üstüme Gelme sözlerine göz atalım. Sanatçının diğer şarkılarına sağ üstteki arama kısmından ulaşabilirsiniz.

Lütfen bu şarkı hakkındaki olumlu veya olumsuz düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce ziyaretçi ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz.

Sir-Dav – Üstüme Gelme Şarkı Sözleri

[Verse 1]

Toplan bu rap bide patlar tabanca click clack bang bide abra kadabra, bu dav anaconda ve sen beni Klona şöyle bi tonla girerim içeri kafanı duvara duvara bide bulanı bulanı bide kuralı muralı yok kumpası kuranı vura vura gelirim ve delerim o piyasanı komadan alırım onu açık ve net.
Bi ileri iki geri zil takip oyna hip hop bu kanka yazılı getir bana geliri gideri atari yaparım ağa sana boruları taka taka gelirim vede tararım o şehrini bam bam bam bura daha kaygan lan banyondan bide boş yapma gel sana en güzelini sunarım flowlardan. Ellinde patlar bu bu bu bura mayınlı tarla bu bu bu hadi kaldırın elleri yo yo yo kafam tamam yakin zaman acil kapan kansa kan çantadan para verin hadi aksin gelsin bize hakkımız olan o borsadan borç vere biliriz sonradan.

[Nakarat]

Üstüme üstüme gelme
Gittim yolda dikenler
Yanlısı doğru sananlar
Sus vede gerçeği izle. 2x

[Verse 2]

Kafana gözüne SIK kapalı gözünü kırp göz göze gel vede kapıyı kapatıp çık çık çık savaşa yakın yakına bakin uzlaşmam hepsini yakin.
Akarı kokarı yok bildiğin gibi girdiğin gibi çıkamasın emin ol bak bak çaylak tutmuyor kaynak şehrine gelirim ve shut da fuck up.
Suratına ustura jilet bıçak yapıyorsun deniyorsun olmuyor bırak yada yapılanı yargıla boş yere usta dediklerin yanımda çırak, kıyak isler gibi gözüküyor ama sanma ki gerçek o kolpanın hali hepsi yalan denedi kaç kere ras gitmedi isi tutmadı plan.
Yukarı yukarı çık kırk takla atman gerekiyor dikkat kanka la bide bana da gelip sorması yok mu ne kadar para var abi bankan da?
Fiyatını söyle bi hesabını kes sesini bi kes ediyor mu pes hadi söyle bi geriye vites gerisine rest çekerim gel test et bizi bekletmem sizi!

[Nakarat]

Üstüme üstüme gelme
Gittim yolda dikenler
Yanlışı doğru sananlar
Sus vede gerceği izle. 2x

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir