Site Kullanım Şartları

ozgurhiphop.com(Bundan böyle Özgür Hip Hop olarak anılacaktır) web sayfasına yorum yapan, yazılı ve görsel içerik paylaşan, yorum yapan ve sisteme üye olan her kullanıcıyı; Bağlı olduğu yasalara göre sözleşme imzalama hakkına, yetkisine ve hukuki ehliyetine sahip ve 18 yaşın üzerinde olduğunu, bu sözleşmeyi okuduğunu, anladığını ve sözleşmede yazan şartlarla bağlı olduğunu kabul etmiş sayar.

1. Özgür Hip Hop’a bağlı tüm servislerin, alan adlarının, yazılım kodlarının, ara yüzlerinin, içeriklerinin, videolarının, algoritmalarının, çizimlerinin, modellerinin, tasarımlarının ve diğer tüm fikri sınai hakların sahibi, (üçüncü partilerden sağlanan içerik ve uygulamalar hariç olmak üzere) yine Özgür Hip Hop’tır. Sunulan servislerin yazılım, tasarım ve telif hakları tamamen Özgür Hip Hop’a aittir. Servislerin ve hizmetlerin, bununla bağlantılı sayfaların kopyalanmasına, çoğaltılmasına ve yayılmasına izin verilmemektedir.

2. Özgür Hip Hop, ziyaretçilerin ve üyelerin bilgilenmesi amacıyla sunduğu içeriklerin kesin doğru olduğunu garanti ve taahhüt etmemekte ve bu içeriklerin sadece bilgilendirme amaçlı olduğunu beyan etmektedir. Özgür Hip Hop, kendi ürettiği ve yayınladığı içeriklerden bizzat sorumlu olduğu gibi, ayrıca üye ve ziyaretçilerin ürettikleri ve yayınladıkları içeriklerden 5651 sayılı kanunun 5. Maddesi gereği hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.

3. Özgür Hip Hop, web sitesine kayıt olan/olmayan kullanıcıların ürettiği içerikleri yeniden düzenleme, onaylama veya reddetme hakkına sahiptir. Belirtilen bu esaslar Özgür Hip Hop platformunda yorum yapan veya hedef alınan kişiyi koruma amaçlıdır.

4. Özgür Hip Hop, değişen yasalara veya koşullara göre Site Kullanım Şartlarını her zaman tek taraflı olarak değiştirebilir, yürürlükten kaldırabilir veya yeni bir sürümünü yayınlayabilir.

Özgür Hip Hop Ekibi