Türkçe Rap

Sizin İçin Seçtiğimiz 5 Türkçe Rap Playlist’i

Sizin İçin Seçtiğimiz 5 Türkçe Rap Playlist'i

Özgür Hip Hop’tan herkese merhaba. Yaz döneminde liste içeriklerimize daha da hız kazandırma isteğimizi devam ettiriyoruz ve yeni listeler hazırlamaya devam ediyoruz. Bu listemizde ise Türkçe Rap dinleyicilerinin “spotify türkçe rap playlist 2020”, “2020 türkçe rap playlist”, “türkçe rap spotify liste”, “türkçe rap çalma listesi”, “türkçe rap listeleri”, “spotify türkçe rap playlist indir” ve “youtube türkçe rap playlist” gibi aramaları sıkça yapmasının ardından sizler için seçtiğimiz Türkçe Rap Playlist’i yani çalma listerine yer veriyoruz.

Her zaman olduğu gibi listemize geçmeden önce belirtmeliyiz. Listemize aldığımız listeleri tabiri caizse kafamıza göre seçiyoruz. O yüzden seçtiğimiz listelerdeki parçalar ile sizler müzik zevki uyuşmayabilir. Eğer siz de bu listelere katkıda bulunmak isterseniz, aşağıdaki yorum bölümü üzerinden bizler ile düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Haftalık Gündem 2020 #24 SIK EM UP, Geçti

Bilgilendirmemizi de yaptığımıza göre daha fazla uzatmadan sizler için seçtiğimiz Türkçe Rap çalma listelerine geçiş yapabiliriz.

Seçtiğimiz 5 Türkçe Rap Playlist’i

Spotify Türkçe Rap Chill Flow Listesi

İlk seçtiğimiz Playlist, dijital müzik platformları arasında en popüler olanlardan biri Spotify’dan geliyor. Türkçe Rap Chill Flow isimli bu listede kafanı dinlerken arkada çalsın diyebilceğiniz çok fazla kafa yormayan kafiye ve akışa sahip olan şarkılar yer alıyor. Spotify editörleri tarafından hazırlanan bu listede Ezhel’den Ege Çubukçu’ya, Da Poet’den Kamufle’ye kadar isimler şarkıları ile yer alıyor.

Spotify Kadın Mc’ler Listesi

Listemizin ikinci Playlist’inde ise sadece kadın sanatçıları bünyesinde barındıran Spotify Kadın MC’ler Playlist’ini tavsiye ediyoruz. Bu liste sayesinde Türkçe Rap dünyasında her geçen gün popülasyonu artan kadın sanatçıları kolaylık dinleyebilirsiniz.

Gabi Comp Spotify Listesi

Liste içeriğimizin üçüncü Playlist’i bir oluşumun elinden çıkıyor. Gabi Comp adı ile Instagram ve diğer platformlarda faaliyet gösteren oluşumun hazırladığı liste oldukça ilgi çekici görünüyor. Yeni isimleri keşfetmek isteyenler bu listeye göz atabilirler.

YouTube Eski Türkçe Rap Listesi

Dördüncü basamağımızda Spotify listelerinden ayrılıp, YouTube’daki kullanıcıların oluşturduğu listelerden birine bakıypruz. Eski Türkçe Rap adı verilen bu liste YouTube’daki CemBloodz isimli kullanıcı tarafından oluşturulumuş YouTube’un belirttiğine göre bu listede tam 111 farklı video buluuyor. Eğer eski günleri yad etmek istiyorsanız bu liste tam size göre.


En İyi Türkçe Rap Şarkıları 2020 Listesi

Listemizin beşinci üyesi de YouTube’daki kullanıcılar tarafından oluşturulmuş olan bir liste. Orhan Koç tarafından hazırlanan En İyi Türkçe Rap Şarkıları 2020 Listesi tam olarak popüler şarkılar arayanlara göre. En son birkaç gün önce güncellenen listede Türkçe Rap’teki en popüler işlere hızlıca ulaşabilirsiniz.


Bonus: Spotify Türkçe Rap Listesi

Bonus olarak sizler ile paylaştığımız bu liste Spotify’ın tartışmalara en çok konu olan listelerinin en başında geliyor. Spotify türkiye editörünü oldukça zora sokan bu listede Türkçe Rap piyasasındaki yeni ve popüler işleri takip edebilirsiniz.

Lütfen bu liste hakkındaki olumlu veya olumsuz, herhangi bir düşüncenizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz.

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Türkçe Rap