Sneaks Up Yaşanan Sorunlar Hakkında Açıklama Yaptı

Bir süredir internet üzerinde hakkında yazılan olumsuz görüşler artan Sneaks Up, yaşanan bu durum ile alakalı bir açıklama yayınladı. Müşterilerinin çoğunun lojistik anlamda sıkıntı çektiği görülen firma, yaptığı bu açıklama ile müşterilerini rahatlattı.

İlginizi Çekebilir: MOB Entertainment Ekibinden Dört Yeni Haber Var

Korona virüs(Covid-19)’e hazırlıksız yakalandığını belirten şirket, yaşanılan hayal kırıklıklarının farkında olduğunu söyledi. “Çok yakında, yenilenen call-center, e-mail yanıtlama ve lojistik çözümlerimizle Sneaks Up ailemizi koruyacağımıza söz veriyoruz.” sözlerini kullanan firma, yaşanan talihsizlikler için özür dilemeyi de unutmadı.

Hip Hop kültürü ile alakalı veya alakasız çoğu insanın bildiği firma İstanbul, Adana ve İzmir’de toplamda 18 mağaza ile satışlarına devam ediyor.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu veya olumsuz, herhangi bir düşüncenizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz.

Sneaks Up yaptığı açıklamada ne dedi?

Dostlarımız, yazılan her mesajın, başımıza gelen her aksiliğin ve yaşanılan hayal kırıklıklarının farkındayız ve inanın hepsini tahmin ettiğinizden fazla ciddiye alıyoruz.

Ancak, sizler gibi biz de COVID19 sürecine hazırlıksız yakalandık ve her açıdan büyük kısıtlamalar yaşıyoruz. Sağlık önlemleri ve can güvenliği sebebiyle çoğunuz gibi biz de evden çalışmaya çalışıyoruz.

Yaşadığımız bu zorlu süreç boyunca, şimdi ve sonrası için hizmet kalitemizi artırmak ve mağduriyeti engellemek adına neler yapılmalı konusunda dersimizi çalıştık, çalışmaya devam ediyoruz.

Çok yakında, yenilenen call-center, e-mail yanıtlama ve lojistik çözümlerimizle Sneaks Up ailemizi koruyacağımıza söz veriyoruz. Yaşanan talihsizlikler için tüm samimiyetimizle özür diliyoruz.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!