Snoop Dogg ilk kez oy vermek için kayıt oldu

2020 Amerika Birleşik Devletleri Başkanlık Seçimleri için geri sayım hızla akarken, adaylar kampanyalarını hayata geçirmeye devam ediyor. Dünya çapında ses getiren seçimlerde ilkler de yaşanıyor. 48 yaşındaki rapçi Snoop Dogg, ilk kez çevrimiçi oy kullanmak için kayıt yaptırdığı anları takipçileri ile paylaştı.

İlginizi Çekebilir: Ezhel’in Olay klibi ve Çare Var şarkısı YouTube’dan kaldırıldı

YouTube üzerindeki SnoopDoggTV kanalı üzerinden paylaşılan videoda Dogg, canlı canlı 2020 Amerika Birleşik Devletleri Başkanlık Seçimleri için kayıt yaptırıyor. Sanatçı Big boy ile yaptığı röportajda Amerika’nın 45.Başkanı hakkında “Hayatımda bir gün oy kullanmadım, ama bu yıl çıkıp oy vereceğimi düşünüyorum çünkü bu serseriyi bir yıl daha ofiste görmeye dayanamıyorum” demişti.

Angela Rye ve John Mazyck’in katkıları ile hazırlanan “Snoop Dogg Registers to Vote for the First Time” isimli videoyu yazımızın sonunda izleyebilirsiniz.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi yazımızın sonunda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!