Türkçe Rap

Snoop Dogg Kendi Alkollü İçki Markası Indoggo’yu Kurdu

Snoop Dogg Kendi Alkollü İçki Markası Indoggo'yu Kurdu

Daha önce çeşitli girişimlere yatırım yaparken ve müzik sektörü ile fazla yakınlığı bulunmayan sektörlerde girişimlerini sıkça gördüğümüz Snoop Dogg, bu sefer de alkollü içki sektörüne atılıyor.

Yapılan son duyurulara göre 48 yaşındaki Snoop Dogg, Indoggo ismini verdiği markası ile hayranlarına yeni bir cin sunuyor. 27 yıl önce Gin & Juice isimli bir şarkıya imza atan sanatçı yaptığı açıklamada “Dünyanın remix’imi cin üzerinde tatmasını bekleyemiyorum! 94’te ‘Gin & Juice’u yazdığımda, iyi hisler ve gerçek deneyimler hakkındaydı, doğal olarak dünya çapında bir marş oldu. Indoggo’yu yaratırken bu duygulara D.O Double G gibi pürüzsüz, ulaşılabilir sulu bir cinle yeni bir hayat vermek istedim.” sözlerini kullandı.

İlginizi Çekebilir: Public Enemy Grubunun Yeni Albümü Duyuruldu!

Thesource.com tarafından belirtilene göre Indoggo, Trusted Spirits’in kurucu ortağı Keenan Towns ile birlikte ortaya çıkarıldı. Oldukça çekici mor bir renge sahip şişesi ile bu cin ilk olarak Amerika’nın Kaliforniya eyaletinde kasım ayında satışa sunulacak. Diğer eyaletlerde ise satış, yeni yılı bulacak.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi aşağıda belirtilen yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal ağ hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz.

https://www.instagram.com/p/CEmiMOIni0D/

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Türkçe Rap