Yeni Çıkanlar

Sokrat St ile Emre Aydın’dan düet: Bu Sefer Sorun Bende

Sokrat St ile Emre Aydın’dan düet: Bu Sefer Sorun Bende

Son olarak Susamam’da eğitim temalı sözleri ile dikkatleri üzerine çeken Sokrat St, uzun süren sessizliğini Emre Aydın ile birlikte kaydettikleri bir düet ile bozdu. İkilinin Bu Sefer Sorun Bende ismini verdiği yeni teklileri yayınlandı.

Yaptığı açıklamada Sokrat St; “Kışın gelmesi ile içimizde uyanan karanlık duygularımızı bu parçada ifade edebildiğimizi düşünüyorum” dedi. Geçmişte yaşananlara duyulan pişmanlıkları kendine has üslupları ile kaleme alan sanatçılar, farklı tarzda müzik icra etmelerine rağmen bir arada mükemmel bir armoni yakaladıklarını ifade ettiler.

İlginizi Çekebilir: Kayra, Fongogo ile albüm ve tişörtleri satışa sunuyor

Bu Sefer Sorun Bende şarkısının prodüktörlüğünü Murat Acar üstlenirken, klibin yönetmen koltuğunda ise Şanışer yani Sarp Palaur yer aldı. Mix ve Mastering çalışmaları ise Kadim Tekin tarafından yürütüldü. Kapak illüstrasyonu Serra Erol tarafından çizildi.

Şarkıya ve video klibine yazımızın sonundaki YouTube eklentisi ile hızlıca ulaşabilirsiniz.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi yazımızın sonunda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir