Sokrat ST’den Şanışer’in doğum gününe özel şarkı: Dostum

6 Kasım Cuma günü Dostum isminde bir şarkı yayınlayan Sokrat ST, bu şarkıyı yakın arkadaşı Şanışer’e adadı. Yayınlanan 3 dakika 11 saniye uzunluğundaki şarkı Collabel etiketi ile dijital müzik platformlarındaki yerini aldı.

Söz ve müziğin Sokrat’ın kendine ait olan şarkının prodüktörlüğü Azel Bert tarafından yapılırken, Mix ve Mastering işlemleri Kadim Tekin tarafından yapılmış. Şarkının video klibinde ise yönetmenlik koltuğunda Sadık Hazırcı oturmuş.

İlginizi Çekebilir: RTÜK, Tidal ve Deezer’a 72 saat süre verdi

Sokrat ST bu şarkıyı “Yeni şarkı spotify ve youtube’da yayında! Erken bi’ kutlama ama iyi ki doğdun, iyi ki varsın dostum @sarp.palaur” sözleri ile duyururken, Şanışer kendisine yapılan bu jeste “Bir insanın alabileceği en güzel doğum günü hediyesi bu olsa gerek. Ne kadar mutlu olduğumu ve ne kadar utandığımı anlatamam. İyi ki varsın kardeşim benim. İyi ki birlikteyiz. İyi ki bu bok dünyanın dertlerini ekipçe sırtlıyoruz. Sana ne kadar teşekkür etsem az❤️” sözleri ile teşekkür etti.

Sokrat’ın Dostum ismini verdiği şarkıya yazımızın sonunda ulaşabilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi yazımızın sonunda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!