Yeni Çıkanlar

Sokrat ST – Somurtan Adam Yayınlandı

Sokrat ST’nin geçtiğimiz haftalarda duyurduğu teklisi Somurtan Adam bugünün ilk saatlerinde Spotify üzerinden yayınlandı. Dokuz Sekiz Müzik etiketi ile Rap müzik piyasasındaki yerini aldı.

Şarkının video klibi ise gün içerisinde HiphoplifePRO YouTube kanalı üzerinden yayınlanacak. Şarkı hakkında daha fazla bilgi paylaşılmadı. Şimdi hızlıca Somurtan Adam isimli parçaya geçiş yapalım.

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

[Güncelleme: 19.04.2019 – 15:16]

Yaklaşık 44 dakika önce Somurtan Adam isimli parçanın video klibi ve teknik detayları paylaşıldı. HiphoplifePRO YouTube kanalından yayınlanan video klibin yönetmenliğini Sarp Palaur yani Şanışer yapmış.

Söz ve müziğin Sokrat’ın kendisine ait olduğu şarkıda düzenleme Murat Acar, Mix ve Mastering işlemleri ise Kadim Tekin tarafından yapılmış. Klibe aşağıdan ulaşabilirsiniz.

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir