Soulja Boy Gözaltına Alındı!

The Blast’ın haberine göre Crank That şarkısı ile dünyada popüler olan sanatçı Soulja Boy 11 Nisan Perşembe günü çoklu denetimli serbestlik ihlali nedeniyle gözaltına alındı.

Gerçek adı DeAndre Ramone Way olan sanatçı şu an kefaletsiz olarak tutuklu olarak bulunuyor. Yerel basının bildirdiğine göre 28 yaşındaki sanatçının 30 Nisan’daki duruşmasına kadar parmaklıkların arkasında kalması bekleniyor.

Daha Önce İki Defa Tutuklandı

Soulja Boy Şubat ayında kız arkadaşının evine saldırması nedeniyle tutuklanmıştı fakat denetimli serbestlik ile salıverilmişti. İkinci sefer ise Los Angeles’taki bir hakim tarafından çıkartılan arama emri ile sanatçının evine baskın yapıldı. Evde bulunan yasa dışı mühimmatlar nedeniyle Soulja Boy ikinci defa tutuklanmıştı fakat mahkemede tekrardan serbestliğine karar verildi.

Bu sefer ise sanatçı henüz detaylarına ulaşılamamış bir suç işledi ve polis güçleri tarafından gözaltına alındı.

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!