Spade427 1 Saatlik Freestyle’ı ile Yeteneğini Konuşturdu

Ankara denince akla ilk gelen rapçilerden biri olan Spade427, geçtiğimiz haftalarda yayına aldığı yeni projesi ile birlikte tabiri caizse yeteneğini konuşturdu. Yeni projesinde sanatçı, tam bir saat boyunca Freestyle yaptı.

13 Haziran Cumartesi günü yayınlanan ve “SPADE427 – 1 HOUR FREESTYLE” ismi verilen proje Ankara Ulus’daki bir antika dükkanında hayata geçirildi. Daha önce de Street Wise ile iyi işler ortaya çıkaran Spade, bu projede de bu birlikteliği  bir adım ileri taşıyor.

İlginizi Çekebilir: Şam, 47 İsimli Mixtape’ini Yayınladı

1 saatlik Freestyle videosu, yayın tarihinden kısa süre sonra dinleyiciler ile ayrı videolar şeklinde de buluştu. Ekip videoyu bölerek dinlemesi daha kolay bir hale getirmiş gibi görünüyor.

Yazımızın sonunda dinleyebileceğiniz projenin Mix ve Mastering işlemlerinde Info’yu görürken, yönetmenlik, kurgu ve renk işlemlerinde Batuhan Kucam’ı görüyoruz, kameramanlıkta ise Yunus Emre Aydın imzası bulunuyor.

Ayrıca YouTube’daki videonun açıklama kısmında ise klibe ev sahipliği yapan dükkanın sahibi Neco Abi’ye teşekkür unutulmamış.

Keyifli dinlemeler.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu veya olumsuz, herhangi bir düşüncenizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!