Spigen R32E Bluetooth Kulaklık İncelemesi
İnceleme

Spigen R32E Bluetooth Kulaklık İncelemesi

Özgür Hip Hop’tan herkese merhaba! Yeni cihazlara erişim sağlayamadığımız için uzun bir süredir donanım incelemesi ile sizlerin karşısına çıkamıyorduk. Ben de ozgurhiphop.com üzerinden sizler ile daha önce kendi blog sayfamda yayınlamış olduğum Spigen R32E Bluetooth kulaklık incelemesini paylaşmak istedim. Özellikle telefon koruyucu ekipmanlarda iyi iş çıkardığını gördüğümüz firmanın ilk Bluetooth kulaklık denemelerinden birine göz atacağız.

Bugün inceleyeceğimiz ürün Spigen R32E Bluetooth kulaklık olacak. Spigen markasının profesyonellik alanının biraz dışarısında ürettiği bu kulaklık kendine orta seviyede yer buluyor. Ülkemizde pek fazla teknoloji marketinde satılmayan ürünü ben Hepsiburada.com üzerinden tedarik ettim. İndirim ile 129.99 Türk Lirası fiyat bandında bulunan cihazın yurt dışı fiyatı ise 28 Amerikan Doları. Siyah, kırmızı ve beyaz renk seçeneklerine sahip cihazın kulak kısmının dışa bakan yüzü metal olduğu için cihazı açıp kapattığınızda çizilme korkusu yaşayabilirsiniz. Herhangi bir açma-kapama tuşu bulunmayan cihazda bu işlemler manyetik olan kulak kısmından otomatik olarak yapılıyor. Yani kulaklığın iki kısmını birleştirdiğinizde kapanıyor ayırdığınızda ise açık hale geliyor. Kablo yapısı elinize aldığınızda her an hasar görecekmiş gibi gelse de bisiklet ve yürüyüş aktivitelerinde kullanırken hiçbir sorun yaşamadım. Tasarımdan ve fiyatından bahsettikten sonra şimdi teknik özelliklere geçelim.

İlginizi Çekebilir: Sagopa Kajmer Yunus EP’sini Doğum Gününde Yayınladı

Cihazın kutusunun içinden kendi kulağınıza uygun olanını seçeceğiniz 3 farklı çift kulaklık uçları, kulaklığın kulağınızda daha sağlam durmasını sağlayan kulak kancası ve cihazınızı şarj edebilmek için bir Micro Usb kablosu çıkıyor. Cihazımızın dokümanlarında belirtilene göre cihazın toplam ağırlığı 6 gram. Ne kadar daha da ağır hissetsem de aşırı ağır olduğu söylenemez. Sahip olduğu 80 mAh lityum polimer batarya ile 180 saat bekleme süresi ve 5.5 saat konuşma süresini kullanıcısına sunuyor. Ne kadar da batarya kapasitesi az görünse de şarj süresi 1.5 ile 2 saat arası değişiyor. Cihazlar ile iletişimini Bluetooth 4.1 ile sağlayan kulaklık telefonunuzdan veya bilgisayarınızdan 10 metre uzaklığa kadar veri alışverişini sağlayabiliyor.

Genel olarak orta seviye bir cihaz olan Spigen R32E, kullanıcılara güçlü bass’lar sunarken tiz’lerde biraz eksik kalıyor. Ayrıca aşırı hareketli bir spor yapmıyorsanız veya kablolar ile bir yere sabit olmaktan hoşlanmıyorsanız bu cihazı tercih edebilirsiniz. Ürünün tek eksiği bana göre kulağınıza gelen kısmının biraz büyük olması. Bunu haricinde diğer Blutooth kulaklıklara kıyasla birçok artı yönü bulunmakta. Bir fiyat/performans ürünü arıyorsanız bu ürünü tavsiye edebilirim.

Lütfen Spigen R32E Bluetooth Kulaklık İncelemesi isimli yazımız hakkındaki olumlu veya olumsuz, herhangi bir düşüncenizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz.

Ne düşünüyorsunuz?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

More in:İnceleme

1 Comment

  1. Bu ürüne ilk çıktığı zamandan beri sahibim ve zamanla tizlerin yerine oturduğunu farkettim. Bataryası en yüksek ses seviyesinde hala 5 saati rahat götürdüğünü söyleyebilirim. Apt-X avantajina da sahip olması ile mükemmel bir ses kalitesine sahip ama basslar bazen fazla ön planda olduğu için her müzik türüne uygun olamayabiliyor.

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir