Spotify günlük ve haftalık abonelik sistemleri üzerinde çalışıyor
Türkçe Rap

Spotify günlük ve haftalık abonelik sistemleri üzerinde çalışıyor

Aylık olarak ödemeye alıştığımız abonelik sistemlerinde yeni bir çağ başlıyor olabilir. Spotify tarafından yapılan son duyurulara göre dünya devi müzik yayın platformu gün ve aylık abonelik sistemi üzerinde çalışıyor.

Spotify Premium Mini olarak isimlendirileceği belirtilen bu abonelik planına dahil olacak kullanıcılara bir günlük veya bir haftalık Premium ayrıcalıkları sunuluyor. Webtekno’da yayınlanan haberde belirtilene göre bu yeni iki abonelik planı uygun fiyatlı olacak.

İlginizi Çekebilir: Offset Korona Virüs aşısı olmayacağını söyledi

Spotify günlük ve haftalık abonelik sistemleri üzerinde çalışıyor

İlk olarak Hindistan’da denemeleri yapılan bu sistemin fiyatını Türk lirasına çevirdiğimizde bir günlük premium abonelik için 75 kuruş, haftalık premium abonelik için ise 2,50 liralık bir fiyat karşımıza çıkıyor.

Henüz test aşamasında olan bu yeni abonelik sisteminin ülkemizde nasıl fiyatlandırılacağı belirsiz. Eğer şu anda Spotify Premium kullanmak isterseniz Bireysel paketinde 17,99 TL, Duo paketinde 23,99 TL, Aile paketinde 26,99 TL ve Öğrenci paketinde ise 8,99 TL karşılığında Premium ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz.

Lütfen sizin için hazırladığımız bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi yazımızın sonunda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın.

Tüm bunlara ek olarak bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

What's your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0
Yusufcan Aksu
2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

You may also like

More in:Türkçe Rap

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir