Spotify Üyelik Ücretlerine Zam Yaptı

2006 yılında kurulan müzik platformu Spotify, geçtiğimiz günlerde üyelik ücretlerinde bir artışa gittiğini aboneleri ve kullanıcıları ile paylaştı. Sadece Türkiye bazlı olan bu fiyat artışında 3 farklı üyelik tipine 2, 4 ve 6 TL zam yapıldı.

Kullanıcılar ile paylaşılan bilgilendirmeye göre, 2020 yılının Ocak ayında hayata geçecek bu zamda öğrenci üyeliği 2 lira, bireysel üyelikler 4 lira ve aile üyelikleri 6 lira artmış halde sunulacak. Dünya devi şirket yaptığı açıklamada bu durumu “Bu sana en iyi müzik hizmetini vermeye devam etmemize yardımcı olacak” sözleri ile ifade etti.

Platformun Premium üyeleri, 2 aylık daha eski ifiyatlar le ödeme yapacaklar. Artıştan sonraki üyelik ücretlerini aşağıda görebilirsiniz.

Spotify Üyelik Ücretleri 2020

  • Öğrenci: 8,99 TL
  • Bireysel: 17,99 TL
  • Aile: 26,99 TL

Lütfen Spotify’ın yaptığı bu fiyat artışı hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!