Sprinters Dergisi Yayın Hayatına Başladı

Türkiye’den çıkan Graffiti dergilerine bir yenisi eklendi. Sprinters isimli yeni Graffiti dergisi 23 Nisan 2019’da yayın hayatına başladı. Dergi, Türkiye’de 4 farklı şehirde, yurt dışında ise Almanya’dan satın alınabiliyor.

İlk sayısı 96 sayfadan oluşan dergide Graffiti sanatçılarının çalışmaları, sanatçılar ile yapılan sohbetler ve daha fazla içerik bulunuyor. Parlak kuşe kağıda basılan dergi, İstanbul’da 2, Bursa, Ankara ve İzmir’de 1 noktadan satın alınabiliyor. Şu anda Sprinters Graffiti dergisinin Almanya’da hangi mağaza üzerinden satılacağı belirli değil.

Dergi ile iletişime geçtiğimizde ise, Sprinters’in yayın hayatına anonim olarak devam edeceğini ve 6 ay, 1 yıllık aralıklar ile yayınlanacağını belirtti. Derginin satışa sunulduğu noktalara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

İstanbul

Kadıköy – Hammer Müzik 2

Şişli – Donut İstanbul

İzmir

Elephant Graffiti Shop

Bursa

Snok ABKLAN

Ankara

Need More Cans Graffiti Crew

Berlin

?

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!