Stabil YouTube Hesabının Çalındığını Duyurdu!

Baş rolünde yer aldığı Kovala filmi ile sıkça gündemimize gelen Stabil, yaptığı son duyuru ile YouTube ve onun bağlı olduğu Google hesabının henüz kimliği bilinmeyen kişiler tarafından çalındığını duyurdu.

İlginizi Çekebilir: MOB Entertainment Ekibinden Dört Yeni Haber Var

Hesabının çalındığını “Gmail hesabım ve ona bağlı YouTube kanalım, onlarca yeni, eski proje dosyalarıyla birlikte maalesef çalınmış durumda.” sözleri ile duyuran Stabil, yeni ve eski projelerinin de başkalarının eline geçtiğini belirtti.

Şu anda sanatçının kanalının adı “Ethereum US” olarak, kanalın konumunu ise “Amerika Birleşik Devletleri” olarak değiştirilmiş halde. Şu anda görünene göre Stabil’in şarkıları hala eskisi gibi duruyor.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu veya olumsuz, herhangi bir düşüncenizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!