Yeni Çıkanlar

Stabil’in yeni teklisi Karnım Aç çıktı

Stabil yeni teklisi Karnım Aç çıktı

Geçtiğimiz haftalarda Stabil tarafından Instagram hikayesinde kısaca duyurulan Karnım Aç isimli şarkı 6 kasım Cuma günü dinleyiciler ile paylaşıldı. Toplamda 2 dakika 44 saniye uzunluğundan oluşan şarkı kısa süre içerisindeYouTube Trendlerinde kendine yer buldu.

Karnım Aç şarkısının yayınlanmasından kısa süre sonra şarkı normalden daha fazla tepki aldı. Stabil’in fakir edebiyatı yaptığına dair gelen eleştirilerin ardından sanatçı Instagram üzerinden bir fotoğraf paylaşarak kendini açıkladı.

İlginizi Çekebilir: Patron ve Bedo’dan yeni şarkı: Ölebilirim

Stabil dinleyicilerinin yaptığı “fakir edebiyatı” konulu eleştirilere şu sözler ile cevap verdi:

“Bir şarkıyı izah etmek, ona ihanet etmektir kanımca.. fakat artık zorunda hissediyorum. Bu ilk ve son olacak.

Sıcak ev yemeklerine hasret, buzdolabı boş, mutfak tezgahı pizza kutuları ve çöp poşetleriyle dolu, aile sofralarından mahrum, yalnız yaşamaya mahkum kalan bir adamın utandığı ve zaman zaman gizlemek istediği ‘zayıflık’ duygusunun yıllar sonra dökülmesiyle ‘’Karnım Aç’’ 2020 yılının ilk çeyreğinde ortaya çıktı, bu gün sizlerle buluşuyor.

Bazen merhametimden, bazen gururumdan, yaşadığım çoğu maddi zorluğu kendim tercih ederek yaşadım. Bunları anlatmaktan hiç bir zaman çekinmedim, bunlar benim dertlerim, benim şarkılarım.. Buna bu gün “fakir edebiyatı” yarın “görgüsüzlük” diyenler elbet olacaktır. Ben bildiğimi, sevdiğimi, içimden geleni yapmaya, hayallerimi plan, planlarımı gerçek yapabilmek için çalışmaya devam edeceğim.

Yani bildiğiniz gibi; Hayatın en dibinden en üstüne!”

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi yazımızın sonunda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir