Türkçe Rap

Stap Memur Şarkısından Dolayı Mahkemelik Oldu

Stap Memur Şarkısından Dolayı Mahkemelik Oldu

Çalışmalarını MOB Entertainment ekibi bünyesinde sürdüren Stap, yaptığı son Twitter paylaşımı ile birlikte gündemimize geliyor.

26 Haziran saat 15:28’de bir Tweet atan sanatçı 6 Aralık 2019’da yayınladığı İşporta Holding albümünde yer alan Memur şarkısı nedeniyle mahkemelik oldu. Stap’in belirttiğine göre kendisi geçtiğimiz günlerde “Türk milletini, Cumhuriyeti, Devlet organlarını aşağılama” gibi suçlardan dolayı Ankara Emniyet Genel Müdürlüğü’ne giderek ifadesini verdi.

İlginizi Çekebilir: Les Benjamins Yeni Yüz Maskesini Piyasaya Sürdü

Bu Tweet’ gelen tepkiler üzerine iseZaten hazır yalancı çobanız, götün tekinden dolayı amınako ve Olum kamuoyuna açıklama yapmadım. Böyle bı durum oldu. Müzigimle alakalı, bende bunu takipçilerimle twitterımda paylaştım. Ayıpmı ettim. Gündemim değişmedi. Kimseden bi beklentimde yok. Zaten bu geyiğin gazı kaçtı. modasıda geçti. Modaya zaten uymam.” tepkileri sözleri ile cevapladı.

Dinleyicilerden bir diğer tepki ise sanatçının hakkında suç duyurusunda bulunulmasının doğru olduğu yönündeydi. Stap ise bu tepkilere şu şekilde cevap verdi:Haketti diyen arkadaşlar bilahere gidip suç duyurusunda bulunabilirler. Duruşum ve düşüncem net.

Yaşanan gelişmeler doğrultusunda haberimizi güncelleyeceğiz veya yeni bir haberde sizlere aktaracağız. Takipte kalmayı unutmayın.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu veya olumsuz, herhangi bir düşüncenizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz.

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Türkçe Rap