Yeni Çıkanlar

Stap, Size XXL EP’sini Yayınladı

Stap, Size XXL EP'sini Yayınladı

MOB Entertainment ekibinin fazla gündeme gelmeyen fakat sağlam ilerleyen sanatçılarından biri olan Stap, Size XXL isimli EP albümünü 21 Ağustos Cuma günü dinleyicileri ile paylaştı.

M.O.B Entertainment Associated Label Of Govinet markası ile dijital müzik platformlarındaki yerini alan EP, toplamda 4 şarkıdan oluşuyor ve 12 dakika 22 saniye uzunluğunda.

İlginizi Çekebilir: Haftalık Gündem 2020 #30 – Ölüm Orucu, Baboss

EP’deki neredeyse tüm şarkıların altyapılarında Uğur Öztürk’ün imzası yer alırken, son şarkı Bana Masal Anlatma’da altyapıda Ozan Özden’in ismini görüyoruz. Projenin Mix ve Mastering gibi teknik taraflarında ise Sırat ismini görebiliyoruz.

EP albümünde yer alan şarkıları aşağıda görebilirsiniz. Ayrıca yazımızın sonundaki Spotify eklentisi ile birlikte albüme hızlıca ulaşıp dinleyebilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Stap – Size XXL Şarkıları

  1. Size XXL
  2. Gıcır Gıcır
  3. Beddua
  4. Bana Masal Anlatma

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi aşağıda belirtilen yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal ağ hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz.

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir