Star Wars ve Adidas İşbirliği Ayakkabılar Ortaya Çıktı

Şu sıralar Baby Yoda ile sosyal medya üzerinde oldukça konuşulan bir yapım olan Star Wars’ın Adidas ile işbirliğine gittiği ayakkabı modelleri duyuruldu. Efsaneleşmiş film serisine özel olarak tasarlanan Adidas ayakkabı modelleri 70 ile 140 dolar arasındaki fiyatlar ile satışa çıkartılacak.

Bahsettiğimiz bu ayakkabı modelleri arasında Darth Vader, Stormtrooper, Rey, Yoda ve Prenses Leia gibi karakter temalarına sahip modeller bulunuyor. Ayrıca işbirliği sadece bir ayakkabı modeli üzerine yapılmamış. Bu temalar Nite Jogger ve NMB modellerinde yapılan çalışmalar ile ortaya çıkartılmış.

Dünya devi giyim firması bu modellerin satışa sunulma tarihini henüz paylaşmasa da, fiyatları hakkındaki ilk bilgileri verdi. Firma tarafından belirtilene göre bu modeller 70 ile 140 dolar arasındaki fiyatlar ile satışa çıkartılacak.

Ayakkabılar satışa çıktığında bilgi alabilmek için Adidas’ın özel sayfasını buraya tıklayarak ziyaret edebilirsiniz.

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!