Türkçe Rap

Susamam Şarkısının 1. Yıldönümünde Şanışer’den Açıklama

Susamam Şarkısının 1. Yıldönümünde Şanışer'den Açıklama

Şanışer tarafından organize edilen Susamam projesi 6 Eylül günü birinci yaşını doldurdu. Bu sebeple hem bu ses getiren projede yer alan sanatçılar hem de projenin yaratıcısı Şanışer, Susamam hakkındaki düşüncelerini paylaştı.

6 Eylül gününün öğle saatlerinde bir Tweet atarak Susamam’ın yıl dönümü ve üzgün olduğun belirterek “müziğin bir şeyler değiştirebileceğine artık daha az inanıyorum. Ama yapmaya devam edeceğim. Zira elimden gelen tek şey bu.” dedi.

İlginizi Çekebilir: Evren Besta, 2020 İsimli Albümü İle Geri Döndü

Şarkıda doğa başlığı ile bulunan Fuat Ergin, paylaştığı gönderide ““kıyamet şurda mal gibi izle” demiştik bir sene önce bugün…. #susamam https://youtu.be/L5K3IxINr7A 1. gurur yılımız.. iyiki varsın @sarppalaur” sözlerini kullandı.

Mor ve Ötesi grubunun solisti Harun Tekin ise Şanışer’in Tweet’ini alıntılayarak şu sözler ile 32 yaşındaki rapçiye desteğini gösterdi: “tam aksine, daha çok inanabilirsin. değişimin görünürdeki hızı ve etkisi başka, gerçek hızı ve etkisi başka. #susamam diyen arkadaşlar hep birlikte hangi ilhamları verdiniz, hangi zihinlere dokundunuz bilmenize bile imkan yok. iyi ki varsınız, yazmaya söylemeye devam.”

18 sanatçının yer aldığı 14 dakika 54 saniye uzunluğunda olan şarkı bir yıl içerisinde 46.5 milyondan daha fazla görüntülenmeye ve 316 binden daha fazla yoruma ulaştı. Şarkı hem istatistik konusunda hem de toplumsal boyutta ses getirmişti. Şarkıya yazımızın sonunda hızlıca ulaşabilirsiniz.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi aşağıda belirtilen yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal ağ hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz.

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Türkçe Rap