Tahribad-ı İsyan – Ghetto Star Çıktı

Geçtiğimiz iki haftada iki tekli yayınlayan Tahribad-ı İsyan üyeleri, grup olarak çıkardıkları şarkıları Ghetto Star yayınlandı. 31 Mayıs’ın ilk dakikalarında dinleyiciler ile buluşan şarkı, toplamda 4 dakika 7 saniye uzunluğunda.

Teknik tarafta ise altyapı ve düzenleme işlemleri Tahribad-ı İsyan ve Cenk Çelik’e aitken, Mix ve Mastering işleri Buğra Kunt tarafından yapılmış. Kapak tasarımı ise Reach Geblo’nun imzasını taşıyor.

Doğulu Ses etiketi ile çıkan şarkı dijital müzik platformlarının ardından YouTube’da video klibi ile yer alacak. Video iki kişiden oluşan grubun belirttiğine göre yayınlanacak video klip, Eminönü Sağır Han ve Sulukule’de toplamda iki günde otuz kişilik bir ekip tarafından çekildi.

“Gettoda yaşayan çocuklara ve gençlere umut niteliği taşıyor”

Yönetmenlik koltuğunda daha önce Leyla klibinden de gördüğümüz Said Ateş yer alıyor. Görüntü yönetmenliğini Can Dolu yaparken, kurgu tarafında Muammer Koçak rol oynamış.

Sulukule’li ekip Ghetto Star şarkısını şu sözler ile anlatıyor.;

“Gettoda yaşayan çocuklara ve gençlere umut niteliği taşıyan; her insanın kendi şansını kendi yaratabileceğini, her insanın içinde bir star olduğunu ve bu starı keşfetmesi gerektiğini vurguluyor.”

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!