Tankurt Manas – Paramparça Yayında

Tankurt Manas’ın Dijitaldagit.im etiketi ile yayınlanan yeni teklisi Paramparça 21 Haziran günü yayınlandı. Günün ilk dakikalarında Spotify üzerinden yayınlanan şarkı, saat 12:00’de YouTube Tankurt Manas kanalı üzerinden yayınlandı.

Şarkı toplamda 36 dakika 35 saniye uzunluğunda iken, video klip şarkıdan 4 saniye daha uzun. Paramparça şarkısının sözleri, müziği, Mix ve Mastering işlemleri Tankurt Manas’ın kendi tarafından yapılmış.

Video klip ise Burak Baki yönetmenliğinde çekilirken, görüntü yönetmenliği Aydın Terzi tarafından yapılmış. Şimdi hızlıca Tankurt Manas’ın yeni şarkısına geçiş yapalım.

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!