Türkçe Rap

Tankurt Manas Tepkilerin Odak Noktası Oldu

Bugün yanı 23 Ocak 2019’un ilk saatlerinde Twitter hesabından Fuat Ergin’i hedef alan “Ben o sese çıkarken Türkçe Rap’İ rezil ettim ya güya sen Jennifer’den arak yaparken hiç utanmadın mı Fuat efendi ? ” diyen bir Tweet attı. Tankurt Manas ilk başta fazla tepki almasa da bu duruma çoğu Rap’çi sessiz kalmadı.

Tankurt Manas’a karşı tepkilerini gösterenler arasında Rota, Şehinşah, Hidra, Atik, DJ Artz, Santi, Mestefe ve Şanışer gibi isimler yer alıyor. Kimi direkt olarak Tankurt Manas’ın Tweet’ine cevap verirken, kimisi ise dolaylı yoldan düşünceleriniz belirtti.

Yaklaşık 40 dakika önce ise Fuat Ergin Twitter hesabından Tankurt Manas’a ithafen “bu şarkı çıktığında jennifer lopez çocuktu. sen yoktun. pop değil hip hop bilsen zırvalamazsın.” dedi ve “Afrika Bambaataa & The Soul Sonic Force – Planet Rock ” parçasının YouTube bağlantısını paylaştı.

Tankurt Manas ise kısa süre sonra yeni bir Tweet atarak gündeme Fuat Ergin ve Bülent Ersoy’un eskiden yaptığı bir düeti getirdi. Lütfen bu durum hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ile paylaşamayı unutmayın.

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Türkçe Rap