Türkçe Rap

TEMA Vakfı’ndan Norm Ender’e Teşekkür

TEMA Vakfı'ndan Norm Ender'e Teşekkür

2019’un yaz aylarına Mekanın Sahibi şarkısı ile gündeme bomba gibi oturan Norm Ender, TEMA Vakfı tarafından teşekkür plaketine layık görüldü. Yaptığı açıklamalar nedeniyle birçok tartışmaya konu olan sanatçı popüler şarkısını yayınladıktan sonra #FidanChallenge isminde bir kampanya başlatmıştı.

22 Ağustos 2019’un akşam saatlerinde Norm Ender sosyal medya hesapları üzerinden paylaşılan gönderi ile duyurulan meydan okuma, TEMA vakfına fidan bağışlamayı hedef alıyordu. Başlatılan bu hareket kısa sürede sosyal medyada yayıldı ve TEMA Vakfı’na binlerce ağaç bağışlandı.

30 Aralık 2019 akşam saatlerinde ise vakfın sosyal medya hesapları üzerinden paylaşılan gönderilerle Norm Ender’e teşekkür plaketi takdim edildi. Plaketi TEMA Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Deniz Ataç ve Genel Müdürü Başak Yalvaç Özçağdaş iletti.

“Gönüllerimizi çalan mekanın sahibine tekrar çok teşekkür ederiz”

Gönderide yer alan açıklamada “Fidan challenge başlatarak doğa için önemli bir farkındalık yaratan Norm Ender’e Yönetim Kurulu Başkanımız Deniz Ataç ve Genel Müdürümüz Başak Yalvaç Özçağdaş teşekkürlerimizi bir plaketle iletti” ve “Gönüllerimizi çalan mekanın sahibine tekrar çok teşekkür ederiz” sözleri yer aldı.

Siz de buraya tıklayarak TEMA Vakfı’na ağaç bağışlayabilirsiniz.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu veya olumsuz, herhangi bir düşüncenizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz.

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Türkçe Rap