Türkçe Rap

Teoman Karadeniz 2000 parçalık Hip Hop koleksiyonunu satıyor

Teoman Karadeniz 2000 parçalık Hip Hop koleksiyonunu satıyor

Zorla Freestyle serisi, Hiphop Amerikan Kültürü Değildir isimli kitabı YouTube videoları ve devasa Hip Hop koleksiyonu ile tanınan Teoman Karadeniz, 12 Haziran 2020 tarihinde satışını yapacağını duyurduğu koleksiyonunu Letgo platformu üzerinden satışa sundu.

İlginizi Çekebilir: Jay-Z iddiaya göre Tidal’ı satmak için görüşmeler yapıyor

Karadeniz, 12 Haziran tarihinde paylaştığı Facebook gönderisinde Hip Hop kültürünün yaşamına zarar vermesinden sıkıldığını belirtirken, “Geri dönülemez bir yozluğa doğru yol aldı kültür. ‘Kültür’ kelimesinin içini doldurmayan bir hal aldı. Kavga, küfür, kin, hasetten sıkıldım.” şeklinde bir açıklama yapmıştı.

Geçtiğimiz günlerde Letgo üzerinden de bir ilan oluşturan Teoman Karadeniz toplamda 2000 parçadan oluşan Türk Hip Hop koleksiyonunu 300 bin liralık bir etiket ile listeledi.

Buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz ilan sayfasında “Tamamı verilecektir. Tekliflere açıktır. 2000 parçadır.” şeklindeki açıklama yer aldı.

Lütfen sizin için hazırladığımız bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi yazımızın sonunda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın.

Tüm bunlara ek olarak bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Türkçe Rap