Tepki 212 Part 1 Albümünü Duyurdu

MOB Entertainment oluşumunun kurucularından biri olan Tepki, 212 Part 1 isimli yeni albümünü duyurdu. Sanatçı bu duyuruyu Instagram hesabı üzerinden 17 Şubat 2020 Pazartesi günü yaptı. Daha önce de yeni bir albüm yayınlayacağının sinyallerini veren isim, bu yeni albümünü tamamen düet şarkılardan oluşturmuş.

Toplamda 5 şarkıdan oluşan albümde Tepki’ye yine MOB ekibinden Motive, Ruby ve Uzi eşlik ediyor. Paylaştığı duyuru gönderisinde albümün 13 Mart 2020 tarihinde yayınlayacağını belirten sanatçı bir de 212TOUR isimli turnesinin ilk sinyallerini verdi.

Aşağıda albümün şarkı listesinin görebilirsiniz.

Tepki 212 Part 1 Albümü Şarkıları

  1. Avare Ft. Motive
  2. Gölgeler Ft. Motive
  3. Ghetto Ft. Ruby
  4. Basquiat Ft. Ruby
  5. Ateş Ediyo Ft. Uzi

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu veya olumsuz, herhangi bir düşüncenizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!