Yeni Çıkanlar

Tepki 24 saatte hazırladığı Mixtape albümünü yayınladı

Tepki 24 saatte hazırladığı mixtape albümünü yayınladı

Son zamanlarda sıkı bir çalışma temposu içinde olduğunu bildiğimiz Tepki, sürpriz bir şekilde 24 ismini verdiği Mixtape albümünü yayınladı. 8 Kasım tarihinde yayınlanan albümde Tepki’ye Jefe, Spade427 ve Kezzo eşlik ediyor.

İlginizi Çekebilir: Stabil’in yeni teklisi Karnım Aç çıktı

Henüz dijital müzik platformlarında yayınlanmayan albüm sadece YouTube üzerinden dinlenebiliyor. 212 Records tarafından sunulan 8 şarkılık albümün altyapılarını Pangeabeatz, CHEF COOKIN’, 93 ve Uğur Öztürk gibi isimler üstlenmiş.

Mixtape albümünden ilk video klip de Yağmurlar şarkısına geldi. 3 dakika 30 saniye uzunluğundan oluşan şarkı Levon yönetmenliğinde kayda alınmış. Albümün ilk video klibini yazımızın sonunda izleyebilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Tepki – 24 Mixtape Albümü Şarkıları

  1. Intro
  2. PGM Ft. Jefe
  3. Yağmurlar
  4. Trendlere Değil
  5. Alley Oop Ft. Jefe
  6. Ucuz Fahişeler Ft. Spade427
  7. Kaçınca Perde Ft. Kezzo
  8. Okyanuslar

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi yazımızın sonunda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir