Yeni Çıkanlar

Tepki X Aksan X Emre Bakış X Uzi X Motive – 212 Çıktı!

tepki

MOB ekibinin oldukça kalabalık olduğu bir şarkı olan 212, 16 Ağustos’un ilk dakikasında yayınlandı. 5 dakika 4 saniye uzunluğunda olan şarkı, ekip tarafından “212 ile beraber HipHop, doğduğu sokaklara dönüyor” cümlesi ile tanımlanıyor.

Şarkı şu adna dijital müzik platformlarından ve video klibi ile birlikte YouTube’da yer alıyor. 212 isimli parçanın altyapısı çoğu MOB projesinde gördüğümüz gibi Uğur Öztürk’e aitken, Mix, Mastering ve kayıt işlemleri Anıl Hünkar tarafından yapılmış.

Parçanın video klibinde ise yönetmenlik yine Tepki tarafından yapılırken, görüntü yönetmenliği görevi ise Çağrı Bakış tarafından üstlenilmiş.

M.O.B Entertainment / Associated label of GOVINET eitketi ile yayınlanan şarkıya yukarıdaki Spotify eklentisinden ulaşabilirsiniz.

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir