Türkçe Rap

Tepki – Buğra Kunt Arası Gerildi

Geçtiğimiz gün yani 14 Şubat’ta yeni teklisi yayınlanan Vio üzerinden ilginç bir tartışma yaşandı. Parça yayınlandıktan bir süre sonra ses mühendisi Buğra Kunt, Twitter hesabı üzerinden birkaç Tweet attı. İlk mesajında “Canım kardeşim vokalinin ritme bile oturmadigi demonu yayınlatan o kader utansın. Özlendin. Bizim elimizde onu babalar gibi okudugun hali var, onunla avunuruz yanına gelene kadar. Orda yenilerini dinletirsin ” diyen Buğra Kunt MOB Entertainment’ı hedef almıştı.

Daha sonra yaklaşık 7 Tweet atan Kunt, kimsenin emek verdiği esere değer biçemeyeceğini söylerken, diğer Tweet’lerde MOB ve Vio(Aşkın Mert Salcıoğlu)’nun ailesi ile arasında yaşadıkları olayları fazla detay vermeden bahsetti. Vio’nun vefatının ardından Türk Hip Hop dünyasından 4 önemli isimle birlikte genç sanatçının ailesine taziyeye gittiğini belirten Kunt, Vio’nun ailesine bir teklif yapıldığını ancak onların şirketin onlara Vio’nun parçalarının telif hakkını teklif ettiğini ve onların bunu redettiğini belirtti.

Mesajlarına son veren Buğra Kunt, sadece üzüntüsünü belirttiğini, polemik yaratmak istemediğini ve bundan sonra yazan kimseye cevap vermeyeceğini söyledi.

“Aşkın’ın Whatsapp ses kayıları bile bizim için altındır”

Buğra Kunt’un attığı Tweet’lerin ardından Tepki bu Tweet’lerin ilkine ilk olarak Instagram’dan daha sonra Twitter hesabı üzerinden direkt olarak cevap verdi. Instagram hesabından “Şirket olarak vokalleri almak için iletişime geçebiliriz 1 talepleri her ne olursa olsun dediğimizde Aysun anneye ölsemde o vokalleri vermem diyenler utansa daha manalı olur bilmediğin detaylarla ilgili keşke bu kadar keskin konuşmasan(bu arada aşkının whatsapp ses kayıtlarına kadar her detayı bizim için altın Aysun anneye orayla devam etmek isterseniz bizdeki tüm videoları foroğrafları ve kayıtları paylaşabilirim seve seve diyende benim saygılar… ” yazılı bir hikaye paylaştı.

Bu mesajlaşmadan kısa süre sonra ise Buğra Kunt’un “sildim tweetleri. geregi yok sacma sapan uzayacak. bilginize.” yazıp Tweet’leri silmesinin ardından Tepki de mesajları ve Instagram hikayesini sildi. Kısa süre sonra ise Tepki Twitter’dan “Basın basın bam tellerimize sonra biz barbar olalım ya bırakın Allah aşkına…” yazarak bu sürtüşmenin son adımını attı.

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Türkçe Rap