Tepki – Farkeder YouTube Üzerinden Kaldırıldı

Geçtiğimiz aylarda Tepki ve Joker ile aralarında geçen Diss’leşmede MOB’nin kurucusu sanatçının yayınladığı Farkeder şarkısı, bu akşam saatlerinde YouTube üzerinden kaldırıldı. Sanatçı dün gece saatlerinde Instagram üzerinden açtığı canlı yayında yaşanan olaylardan dolayı etkilenen tüm isimlerden özür dilemişti.

Bu yayından sonra ise Tepki tarafından Joker’e karşı atılan Diss şarkısı Farkeder YouTube üzerinden kaldırıldı. Sanatçı bu Diss şarkısını Spotify, iTunes ve Apple Müzik gibi platformlarda yayınlamamıştı.

Bu yayından sonra Tepki, Anıl Piyancı’dan da özür diledi. Bu özür dilemenin sebebi olarak sanatçı, Eser Yenenler’in televizyon programında Piyancı’nın lafını bolca bölmesinin olduğunu belirtti.

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

One thought on “Tepki – Farkeder YouTube Üzerinden Kaldırıldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!